Başkandan

 

Değerli Meslektaşlarım,

Türk Radyoloji Derneği Bursa Şubesinin organizasyonuyla, “ Ercan Tuncel 8. Uludağ Radyoloji Günleri”ni 8-9 Nisan 2017 tarihlerinde Bursa’da gerçekleştireceğiz. Bu yılki çalıştayımızın konusunu, “Genitoüriner sistem radyolojisi” olarak belirledik. Konumuzun ana başlıkları altı oturumda, konusunda yetkin meslektaşlarımız tarafından sizlerle paylaşılacaktır.

Güncel teknolojik gelişmeler ve bilimsel yeni buluşlar, analiz ve yorumlara yansıyarak, radyolojik algoritmaların değişmesine neden olmaktadır. Bu çalıştayda, genitoüriner sistem radyolojisi konusunda ana konuları içeren güncel bir bilimsel program hazırladık. Siz değerli meslektaşlarımız için çok faydalı olacağına inandığımız programda, daha önceki yıllarda olduğu gibi klinisyen konuşmacılara da yer verdik. Bilimsel programın hazırlanmasında bizimle birlikte çalışan TRD Genito-Üriner Sistem Radyolojisi çalışma grubuna ve çalıştayımıza katkıda bulunan tüm meslektaşlarımıza içtenlikle teşekkür ediyoruz.

İlkbaharı karşılamayı umduğumuz 08-09 Nisan 2017 tarihlerinde, sizleri Bursa’mızda görme ve ağırlama dileğiyle hepinize sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

     

Gürsel SAVCI
Çalıştay Başkanı

   
     

 

 

 
     
_______________________________________________________________________________________________________________________________________

© Her Hakkı Saklıdır 2017 - PLAZAEVENT